Logo Proje Çözümleri

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır. Logo, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel projeler geliştirmenin yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktadır. İşletmelerin yurt içi ve yurt dışı operasyonlarına yönelik ihtiyaçları karşılayan çözümleri üretirken, hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında da destek olmaktadır. Logo’nun geliştirdiği özel projeler bugün 70'e yakın ülkede ve bir çok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir.

Hazine Yönetimi

Hazine Yönetimi süreçlerinize yönelik proje çözümleri ile veri güvenliğini artırabilir ve hızlı veri erişimi sağlarken, yatırımlarınızı zamanında ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

B2B Sistemleri

İşletmelerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen ve diğer bilgi sistemleriyle de entegre çalışabilen B2B sistemleri, zaman ve mekan bağımsız olarak internet üzerinden sipariş sisteminde işlem yapabilme ve rapor alabilme imkanı sağlayarak, bayilerin kendine ait portal ortamında bu bilgileri görebilmelerine imkan sağlar.

Veri Toplama ve Raporlama

Merkezi ERP çözümleriyle entegre bir şekilde çalışarak sahada operasyon ile ilgili dağıtım kanallarında oluşan tüm verilerin (Fatura, Sipariş, Stok, Müşteri Bilgileri) tek merkezde toplanması ile merkez ve saha arasında ortak bir dil oluşturur. Satış ekiplerine kendi müşterilerini ve bölgelerini analiz edebilme imkanı sağlarken, yönetim kadrosuna geniş bir bakış açısı sunarak, doğru kararlar alınmasına ve stratejiler oluşturulmasına olanak sağlar.