LogoPay

LogoPay?

LogoPay hizmetlerinden yararlanmaya başlayarak ,gönderdiğiniz e-Fatura ve -e-Arşiv faturaları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödemelerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

LogoPay ile ayrıca e-Mutabakat gönderdiğiniz müşterlerinizin e-Mutabakat portalı üzerinden mutabık oldukları borçlarını anında kredi kartı ile yapmalarını sağlayabilirsiniz.Logo Pay ile müşterilerinizin ödemelerini taksitli şekilde de yapmalarını sağlayarak tahsilat oranlarınızı artırabilirsiniz.

LogoPay sistemi uluslararası güvenlik sertifikasına  sahiptir. Sistem üzerinden firmanıza ödeme yapan müşterileriniz,kredi kartı bilgilerini sisteme güvenle kaydederek sonraki ödemelerini tek bir tıkla yapabilirler.

LogoPay ile yapacağınız tahsilatlarda çalıştığınız bankanızdan aldığınız kendinize ait sanal POS’ları kullanabilir,eğer sanal POS’unuz yoksa veya daha avantajlı oranardan yararlanmak isterseniz de LogoPay’in bir parçası olan WİRECARD Sanal POS hizmetinden de saniyeler içinde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sanal POS’unuz yok ise?

Sanal POS’unuz yoksa LogoPay hizmetini satın alırken, “Kendime ait Sanal Pos’um yok ” seçeneğini seçmelisiniz.Ardından Wirecard tarafından sistemde tarafınıza bir Sanal Pos açılarak ,bilgileri e-Mail aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.Bu bilgilerle LogoPay üzerinden tahsilata anında başlayabilirsiniz.

 

LogoPay ile ilgili tahsilat yapmak için Logo ERP ürünlerinden birini kullanmak

zorundamıyım?

LogoPay ile ödeme almaya başlamak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekmiyor. e-Fatura/e-Arşiv hizmetleri veya e-Mutabakat hizmetlerinden yararlandığınız durumda LogoPay ile tahsilatı hemen yapabilirsiniz.

LogoPay ile tahsilata nasıl başlarım?

Tahsilata başlamak için Logo e-Business portalı üzerinden bu hizmeti satın alabilirsiniz.Kendi sanal Pos’unuz var ise,kendi sanal posunuzu tahsilatlar için kullanacağınızı belirtmelisiniz.Sanal pos’unuz yok ise , tahsilatlar için sanal POS hizmetini WireCard’dan işaretlemelisiniz. Sonrali süreçlerde ihtiyaç durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.