SGK e-fatura

SGK e-Fatura

  • e-Logo ile Sağlık Sektöründe dijital dönüşüm başlıyor!Sağlık sektöründe yer alan ve e-fatura uygulamasına kayıtlı olan eczane, hastane, optik ve medical market gibi sağlık kuruluşları, 1 Ekim itibariyle SGK’ya gönderecekleri faturaları elektronik ortamda e-fatura olarak düzenleyecekler. e-fatura uygulaması ile beraber muhasebe süreçleriniz hızlanır, verimliliğiniz artar ve maliyetleriniz düşer. Ticaretinizi hızlandırırken faturalarınız güvenilir bir şekilde elektronik ortamda saklanır. SGK e-fatura ile klasörlerde fatura saklamanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman istediğiniz faturanıza saniyeler içerisinde elektronik ortamdan ulaşabilirsiniz. Hem saklama masraflarından kurtulurken hem de kağıt kullanımını düşürerek ağaçları korursunuz. e-Logo olarak sağlık sektörünün ihtiyaçlarının farkındayız. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza uygun e-dönüşüm çözümlerimizle ve paketlerimizle yanınızdayız. Siz de e-fatura uygulamasına e-logo ile geçin, hızlı ve kolay bir şekilde faturalarınızı oluşturun,süreçlerinizi kısaltarak verimliliğinizi arttırın, tasarruf sağlayarak karlılığınızı arttırın ve rekabet avantajı kazanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.
  • SGK e-fatura geçişi kimleri kapsamakta?Sağlık sektöründe yer alan ve e- fatura uygulamasına kayıtlı olan eczane, hastane, optik ve medikal market gibi SGK’ya fatura kesen mükellefler, 01 Ekim 2017 itibariyle, SGK’ya gönderecekleri faturaları elektronik ortamda e-fatura olarak düzenlemeleri gerekmektedir.
  • SGK e-fatura geçişinde neden e-logoyu tercih etmeliyim?Hastaneler; e-logo e-fatura uygulaması, özel hastane yazılımlarınız ile hızlıca entegre olabilir. Böylece hızlı ve güvenli bir biçimde faturalarınızı oluşturarak SGK’ya iletebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda avantajlı kontör paketlerimizden firmanıza uygun olan paketi seçerek , kullandığınız kadar ödersiniz. Kontör paketinizin bitmesi durumunda aşım ücreti uygulanmaz. Bu durumda yeni kontör alarak e-fatura hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Optikçiler & Medikalciler; Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Logo e-fatura uygulaması ile entegre olarak hızlı ve güvenli bir biçimde faturalarınızı oluşturarak SGK’ya iletebilirsiniz. Dilerseniz faturalarınızı kesmek için e-logo’nun kolaylıkla fatura kesmenizi sağlayan kullanıcı dostu arayüze sahip e-fatura portalini de kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda avantajlı kontör paketlerimizden firmanıza uygun olan paketi seçerek , kullandığınız kadar ödersiniz. Kontör paketinizin bitmesi durumunda aşım ücreti uygulanmaz. Bu durumda yeni kontör alarak e-fatura hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca e-Logo, Pazar lideri olduğu e-fatura uygulamasında hizmet verdiği 12.000 den fazla müşterisinin her türlü soru ve sorunlarına uzman kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle destek vermekte ve hızlıca çözüm sunmaktadır. Siz de e-fatura uygulamasında e-logoyu tercih edin, rahat edin.