E-Logo

NEDEN eLogo ?

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

feature-icon

Dijital Dönüşümde Lider

Sektöründe öncü birçok şirket, dijital dönüşümde eLogo'yu tercih ediyor.

feature-icon

Terzi İşi Çözümler

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler de geliştirerek, rekabette fark yaratmalarını sağlıyor.

feature-icon

Müşteri Odaklılık

12.000'den fazla müşterisinin her türlü sorununa uzman kadro ve yüksek hizmet kalitesiyle hızlıca çözüm sunuyor.

feature-icon

ERP Bağımsız Mükemmel Hizmet

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen altyapısıyla Logo ekosistemi dışında da hizmet sunuyor.

feature-icon

Sektörel Çözümler

Müşterilerinin sektörel bazda değişen ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak özel çözümler yaratıyor.

feature-icon

Yasal Güncellemelere Hızlı Uyum

Yeni ya da değişen yasal mevzuatlara hızla adapte olan altyapısı ile dijital süreçlerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı'na uyumlu yürütmenizi sağlıyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile başlatılan e-Dönüşüm süreci ve getirilen zorunluluk kapsamlarıyla elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Türkiye uygulama yazılımlarının öncüsü Logo, 30 yılı aşkın birikimi ve tecrübesiyle e-Dönüşüm sürecine rehberlik ediyor. 3000'i aşan özel entegratörlük kullanıcısı, 900 lokal entegrasyon sunucusu kullanıcısı ile bu alanda da liderlik ediyor. GİB onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor ve firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sunuyor.

·         Logo çözümleriyle doğrudan bağlantılı

·         Logo harici ERP yazılımlarıyla tam entegrasyon

·         Birden fazla şirket ve maliyet merkezi ile çalışma

·         Güvenli veri iletişimi, hız ve tasarruf

·         Yaygın iş ortağı ağı ve kesintisiz destek

Logo, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle finansal süreçleri güvenli, pratik ve ekonomik bir şekilde dijital dünyaya taşıyor.

e-Devlet çözümlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki "Kategori Ürünleri"nden ilgili çözümü seçiniz.

e-Logo Ürün ve Hizmet Kataloğu için tıklayınız. 

İşletme Yapınıza En Uygun e-Fatura Çözümleri

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar. Doğru ihtiyaç analizi ile işletme yapınıza en uygun e-Fatura uygulamasına Logo güvencesi ve tecrübesi ile kavuşabilirsiniz.

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir. 

e-Arşiv

Logo e-Arşiv uygulaması, e-Fatura kapsamındaki ve kapsam dışındaki firmalar ile nihai tüketicilere e-Fatura düzenlenmesini, ikinci nüshasının elektronik olarak korunmasını ve ibraz edilmesini sağlar.

Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!

Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat uygulaması, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.