Logo KOBİ ve Kurumsal ERP çözümlerine özel İndirim Kampanyası!

May 29, 2021 Kampanyalar

Logo KOBİ ve Kurumsal ERP çözümlerine özel

İndirim Kampanyası!

 

Logo KOBİ, Wings KOBİ, Kurumsal ERP ve

Wings ERP çözümlerinde  %20 İndirim

Logo KOBİ ve Wings KOBİ çözümleri ile birlikte en az iki e-Devlet modülü alımlarında %30 İndirim

Logo Start 3 (e-Devlet İçerikli) paketi

2800 TL yerine 1990 TL

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 18 Mayıs – 25 Haziran 2021

1.    Kampanya 18 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında geçeri id ir.

2.    %20 indirim kampanyası; Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçeri id i r.

3.    %30 indirim kampanyası; Logo CO 3, Logo CO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter modüllerinden en az ikisinin birlikte alımlarında geçeri id i r. Ek olarak alınacak modül, kullanıcı artırımı, diğer e-Devlet modülleri ve kontörlerde de aynı indirim oranı uygulanacaktır.

4.    Logo Start 3 (e-Devlet İçerikli) paket kampanyası; Logo Start 3 (e-Devlet İçerkli) çözümü alımlarında geçerlidir.

5.    Kampanya belirtilen Logo Wings çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir.

6.    İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-çözümler, özel entegratörlük, kontör ve aktivasyon bedelleri, MS SQL lisansları, QJ_ik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.

7.    Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 25 Haziran 2021 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.

8.    Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

9.    Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.